حریم خصوصی و قوانین ,

menuordersearch
digikalab.com
حریم خصوصی و قوانین

حریم خصوصی مشتریان دیجی کالآب

 

وب سایتdigikalab.com با در نظرگرفتن اهمیّت حریم خصوصی کاربران، به منظور ارائه ی خدماتی امن به‌ آنها اطلاعاتی را درخواست می‌کند. هنگامی که کاربران محترم از امکانات وب سایت نظیر خرید، عضویت، ثبت نظر و غیره استفاده می‌نمایند و یا اطلاعات خود را در وب سایت وارد می‌نمایند، به ما اطمینان کرده و بدینوسیله رضایت خود را از جمع آوری، ذخیره، پردازش و انتقال .اطلاعات شخصی و غیر شخصی خود اعلام می‌نمایند

اطلاعاتی که خود کاربران در وب سایت وارد نموده اند یا از طریق وب سایتdigikalab.com در مورد کاربران جمع آوری شده است می‌تواند شامل اطلاعات شخصی یا اطلاعات غیر شخصی باشد. اطلاعات شخصی آن دسته از اطلاعاتی است که می‌توان از‌ آنها منحصراً برای شناسایی و یا تماس با کاربر استفاده نمود.

امنیت اطلاعات شخصی کاربران برای وب سایتdigikalab.com بسیار مهم است، بنابراین وب سایت تمام تلاش خود را جهت تضمین امنیت اطلاعات شخصی کاربران در مقابل دسترسی های غیر مجاز، افشا و تخریب به کار می‌گیرد. بدین منظور وب سایت digikalab.com بررسی های داخلی شیوه های جمع آوری داده، ذخیره سازی، فرآیند پردازش و اقدامات امنیتی را به کار می‌گیرد که شامل رمزگذاری مناسب و اقدامات امنیتی فیزیکی برای محافظت از سیستم هایی که اطلاعات شخصی کاربران در آن نگهداری می‌شود، است.

ارسال هرگونه پیامک تحت عنوانdigikalab.com با شماره ی دیگری به جز شماره های اعلام شده، تخلف محسوب شده و سوء استفاده از صفحه تماس با ما تلقی می‌شود. کاربران محترم می‌توانند در صورت دریافت چنین پیامکی، مراتب را جهت پیگیری قانونی مسئله از طریق اطلاع دهند.

راه های ارتباطی باdigikalab.com عبارتند از:

1.        ارسال پیام از صفحه ی تماس با ما

2.        تماس با کارشناسان از طریق اطلاعات تماس درج شده در قسمت "تماس با ما"

3.        ارسال تیکت از طریق پنل به بخش مربوطه جهت بررسی مشکل توسط کارشناسان و پاسخگویی‌ آنها و رفع مشکل مشتری

 

 

شرایط و قوانین استفاده از سرویسها و خدمات بازار آنلاین دیجی کالآب

 

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‏های کاربردی به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏سایت هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏های تشویقی، و سایر خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏های قبلی محسوب می‏شود.

ثبت نام در وب سایتdigikalab.com به راحتی از طریق موبایل یا ایمیل صورت می‌گیرد. اگر کاربر اقدام به ثبت نام از طریق موبایل کند یک پیامک تاییدیه دریافت کرده و اگر از طریق ایمیل خود اقدام به ثبت نام کند ایمیل تاییدیه دریافت خواهد کرد. در هنگام ثبت نام فقط چند مورد از اطلاعات فوق شامل نام کاربری و رمز عبور کاربر، شماره تلفن یا آدرس ایمیل و نام و نام خانودگی وی ثبت خواهد شد. پس از ثبت نام کاربر می‌تواند در صورت تمایل سایر اطلاعات را در پروفایل خود تکمیل نماید.

 

وب سایتdigikalab.com با در نظرگرفتن اهمیّت حریم خصوصی کاربران، به منظور ارائه ی خدماتی امن به‌ آنها اطلاعاتی را درخواست می‌کند. هنگامی که کاربران محترم از امکانات وب سایت نظیر خرید، عضویت، ثبت نظر و غیره استفاده می‌نمایند و یا اطلاعات خود را در وب سایت وارد می‌نمایند، به ما اطمینان کرده و بدینوسیله رضایت خود را از جمع آوری، ذخیره، پردازش و انتقال اطلاعات شخصی و غیر شخصی خود اعلام می‌نمایند. در همین راستا وب سایت digikalab.com موظف است هدف خود از جمع آوری اطلاعات کاربران، اقدامات و سیاست های امنیت اطلاعات‌ آنها را روشن سازد.

اطلاعاتی که خود کاربران در وب سایت وارد نموده اند یا از طریق وب سایتdigikalab.com در مورد کاربران جمع آوری شده است می‌تواند شامل اطلاعات شخصی یا اطلاعات غیر شخصی باشد. اطلاعات شخصی آن دسته از اطلاعاتی است که می‌توان از‌ آنها منحصراً برای شناسایی و یا تماس با کاربر استفاده نمود. این اطلاعات می‌تواند شامل موارد زیر باشد (اما تنها به این موارد محدود نمی‌شود):

_        نام و نام خانوادگی

_        نشانی کاربر

_        شماره تلفن کاربر

_        آدرس ایمیل و سایر اطلاعات تماس کاربر

_        روز تولد کاربر

_        جنسیت کاربر

_        اطلاعات مربوط به معاملات کاربر در وب سایت digikalab.com (شامل تاریخچه ی خرید)

_    اطلاعات مالی کاربر شامل اطلاعات حساب بانکی یا کارت بانکی و یا سایر جزئیات مربوط به دستگاه پرداخت (کاربر می‌تواند این اطلاعات را جهت بازگرداندن وجه در پروفایل خود تکمیل نماید)

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏های بازار آنلاین کالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏ها و سرویس‏های ما تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

googlefacebooktwiteraparat
logo


دفتر مرکزی : استان گیلان. لاهیجان. خیابان جمهوری. نبش کوچه دهم
کد پستی : 4419886648
واحد مهندسی مشاوره و فروش : 09378772424 ( 24 ساعته )
واحد مالی و خدمات پس ازفروش : 09129539215 ( 24 ساعته )
تلفن ثابت : 01342331298 ساعات اداری 9 صبح الی 17